Rok założenia 1982 Obejrzyj nas na YouTubeZamiatarka chodnikowa Tennant - Green Machines serii 400 (414 / 424)| | | |


Osprzęt zimowy - pług odśnieżny


Tam, gdzie inne się nie zmieszczą...

Zamiatarka Tennant - Green Machines serii 400 to maszyna doskonała do miejsc, gdzie nie mogą pracować większe maszyny - wąskich pasaży, chodników, zatłoczonych miejsc lub gdzie nie ma potrzeby kupowania większych maszyn - np. parkingów sklepowych, terenów przy firmach itp.

A co ważne, dzięki możliwości zastosowania fotela dla operatora i prędkości przejazdowej do 15 km/h, nie trzeba dowozić maszyny na krótszych dystansach.

Bezpieczeństwo

Model 414 nie tylko zbiera śmieci z ulic i chodników, ale też rozdrabnia je i kompaktuje, dzięki czemu nie zajmują one tyle miejsca w zbiorniku. Co więcej, wszelkie niebezpieczne odpady (potłuczone butelki, strzykawki itp.) nie stanowią niebezpieczeństwa dla operatora, ponieważ są dokładnie rozdrabniane przez wentylator zamiatarki.

Rozwiązanie na psie odchody

Modele serii 400 dają proste rozwiązanie na psie odchody, które są zmorą polskich trawników miejskich. Jako dodatkowy osprzęt można zamówić bowiem niezależny układ do zasysania psich odchodów. Dzięki temu, że są one zbierane w oddzielnym zbiorniku, nie mieszają się z zamiatanymi odpadami i nie wydzielają przykrego zapachu.


Copyright (C) HONDO