Rok założenia 1982 info@hondo.pl


Trochę o historii...

Firma nasza powstała w 1982r. na Dolnym Śląsku.

Z początku zajmowaliśmy się robotami inżynieryjnymi, a głównie zabudową rzek i potoków górskich, a w 1987r. po zmianie siedziby na Olsztyn również budową obiektów inżynierii sanitarnej takich, jak oczyszczalnie ścieków, kanalizacje itp.

W 1997r. rozpoczęliśmy sprzedaż, serwis i doradztwo w zakresie maszyn melioracyjnych i drogowych.

Rok później rozpoczęliśmy również sprzedaż sprzętu komunalnego - w szczególności zamiatarek ulicznych i chodnikowych firmy Hofmans (obecnie Tennant).

Od tego czasu nieprzerwanie poszukujemy nowych rozwiązań, jednocześnie rozszerzając swoją ofertę o coraz to nowy sprzęt przeznaczony do prac, w których niezbędne jest zastosowanie specjalistycznych urządzeń.

W wyniku tych starań posiadamy rozbudowaną gamę maszyn i urządzeń do zastosowania w sektorze komunalnym, drogownictwie i melioracji. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wykonane według ścisłych wskazań klienta, a także wspólnie z nim znaleźć odpowiednie rozwiązanie, szczególnie w dziedzinie melioracji wodnych i utrzymania dróg.

W 2005r. przenieśliśmy się ponownie na Dolny Śląsk do miejscowości Jawor.

Stawiamy na jakość...

Już od ponad 25 lat mamy do czynienia ze środowiskiem naturalnym. Jako wykonawca robót melioracyjnych zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu znamy problemy związane z wykonywaniem takich prac oraz potrzeby firm zajmujących się działalnością wykonawczą. Dlatego w naszej ofercie znajdują się maszyny, które nie zawsze należą do najtańszych, ale mamy pewność, że będą pracować przez długie lata przy niskich kosztach eksploatacji.

Serwis...

Prowadzimy serwis - zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny- wszystkich oferowanych przez nas maszyn na terenie całego kraju. Ponadto zapewniamy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Posiadamy magazyn części zamiennych, dzięki czemu najpotrzebniejsze części dostępne są od ręki.


Copyright (C) HONDO